nailing machines

+421 44 3811 202

info@profixrd.sk

Priemyselná 4783/42, 031 01 Liptovský Mikuláš, SK

  • en
  • cs

nailing machines

zavolajte nám

napíšte nám

Predstavenie

spoločnosti

vďaka vysokej kvalite výrobkov sme sa zaviazali k spokojnosti našich zákazníkov

PROFIX – Profesionálne spájanie materiálov.

Naša spoločnosť sa od svojho založenia  a viac ako 30 ročných skúsenosti  v problematike profesionálneho a rýchleho spájania  zaoberá   spájaním a technológiou pre výrobcov paliet . My Vám neponúkame iba tovar, ale taktiež chceme urýchliť a významne zefektívniť vašu prácu a zvoliť optimálne a ekonomické riešenie vašej spoločnosti. Od roku 2012 sa intenzívne venujeme vývoju strojov pre výrobu paliet  a stolov na zbíjanie paliet. Paletovací  stôl umožňuje výrobu drevených paliet a  obalov v rôznych veľkostiach. Našou prioritou pri vývoji  strojov a technológie je  bezchybná funkčnosť a premyslená inovácia technológie. Tento produkt sa na trhu stal rýchlo obľúbený pre výrobcov paliet, a dnes je vyhľadávaný na celom svete.

Pneumatické paletovacie  stoly sú  veľmi spoľahlivé, odolné a zaručujú vysoký ergonomický komfort a efektivitu pri práci. Paletovacie stoly a ich komponenty  sú vyrábané výhradne v Európe s použitím  tých najkvalitnejších komponentov na trhu.

Najlepšie referencie sú spokojný zákazníci a preto vieme vyrobiť  a modernizovať paletovacie stoly aj na požiadavku zákazníka. Snažíme sa byť efektívny pre zákazníka aby dostupnosť strojov bola vždy čo v najkratšom čase, zvyčajne vieme expedovať paletovací stôl do 10 pracovných dní od objednávky. Priemerná doba návratnosti investície je  6 – 12 mesiacov od šikovnosti  pracovníka.

Poskytujeme technológie aj pre nasledovné spoločnosti:

Skladové a logistické centrá, ktoré potrebujú drevené palety v neštandardných rozmeroch vo veľmi krátkom čase a objemovom množstve pre  expedíciu tovaru.  Je to pre nich skvelá príležitosť osamostatniť sa od výrobcov paliet, vyhnúť sa dlhým čakacím lehotám  pri dodávkach paliet  od výrobcov a tak  sa vyhnúť  zdržaniu pri expedícii tovaru.

PROFIX– našu spoločnosť oslovilo niekoľko  výrobcov paliet vo svete kde sme sa realizovali pri zariaďovaní technológie pre výrobu paliet a modernizovaní prevádzok. Kvalita strojov je tradícia našich dlhoročných skúsenosti v tomto obore.

Aktívny  a flexibilným prístup k zákazníkom a seriózne jednanie nás postupne zaradili medzi najväčších  predajcov pneumatických stojov pre výrobcov paliet nielen v Európe ale aj vo svete.

Výber renomovaných zahraničných dodávateľov, priame a rýchle dodávky tovaru, neustále rozširovanie sortimentu podľa požiadaviek zákazníkov kvalitný a rýchly servis zaručujú vysokú kvalitu a cenovú dostupnosť nami dodávaných výrobkov a zároveň z nás robia spoľahlivého obchodného partnera.

Veríme že aj vaše požiadavky uspokojíme podľa vašich predstáv.

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu aj s Vami.

S pozdravom

tím PROFIX RD s.r.o.